blog-image

2. El Şalt Otomasyon Ürünleri

Mağazamızın çalışma sistemiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi "Müşteri Hizmetleri" sayfasında sizin için derledik. Amacımız, sitemizden hızla ve kolayca alışveriş yapmanızı sağlamak. Bu sayfada pek çok sorunun yanıtını bulabilir, sorununuzun çözümüne en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.

Alışveriş sürecinde ve sonrasında aklınıza takılan her soruyla ilgili e-posta yoluyla online yardım alabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri temsilcilerimizi de arayabilirsiniz.

İkinci El Şalt Otomasyon firmanızda atıl durumda bulunan , kullanmadığınız satmak istediğiniz Siemens,Allen Bradley ve daha bir çok marka Plc, Operatör Panel, Sürücüleri ve diğer cihazlarınızı satın alabilir.

blog-image
blog-image

Satmak istediğiniz ürünlerin bir listesini bize göndermenizi rica ediyoruz. Her şeyden önce doğru Siemens ürün numarasını, ürünün durumunu (yeni, eski, bozuk vs.) ve arzu ettiğiniz fiyatını bildiriniz. Mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz.

Gününü 24 saat, haftada 7 gün,sipariş verebilir, kendi teklifinizi oluşturabilir veya onarım için bir iade onayı gönderebilirsiniz. Bize telefon, faks veya e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Görüşlerinize Her Zaman Önem Veriyoruz!