blog-image

2. El Şalt Otomasyon GİZLİLİK POLİTİKASI

www.ikincielsaltotomasyon.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Güveliği:
blog-image
blog-image

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür.

Bu simge Comodo tarafından sağlanan SSL Sertifikasını göstermektedir. Yine sayfanın sağ alt kısmında Comodo logosu üzerine gelindiğinde web sitemize ait SSL sertifika bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi ikincielsaltotomasyon.com personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

ikincielsaltotomasyon.com sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

ikincielsaltotomasyon.com web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar

ikincielsaltotomasyon.com web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir. ikincielsaltotomasyon.com hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. ikincielsaltotomasyon.com web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece bilgi içeriklidir.